top of page
Search
  • biuro4379

Od dziś, 1 grudnia 2021, koniec szlabanów na państwowych autostradach

Szef Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska informuje, że szlabany na na państwowych autostradach zostaną podniesione, co umożliwi sprawny przejazd przez bramki bez zatrzymania się. Taka decyzja ma na celu zwiększyć komfort jazdy.

Od 1 grudnia br. użytkownicy samochodów osobowych i motocykli opłacą przejazdy płatnymi odcinakami autostrad A2 Konin-Stryków i A4 Wrocław-Sośnica jedynie w sposób elektroniczny, a system manualny nie będzie już dostępny. Kierowcy za przejazd autostradą zapłacą:

- e-biletem autostradowym, który będą mogli zakupić w nowej aplikacji e-TOLL PL BILET, w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL oraz w sieci dystrybucji stacjonarnej partnerów;

- za pomocą aplikacji e-TOLL PL lub urządzeń pokładowych OBU/ZSL przekazujących dane geolokalizacyjne do systemu e-TOLL. Polecamy się zapoznać z krótką prezentacją, ze strony etoll.gov.pl:

https://etoll.gov.pl/.../20211129_prezentacja_e-toll.pdf Źródło: https://etoll.gov.pl Zachęcamy do polubienia Naszej strony na Facebook, ponieważ aktualności pojawiają się tam codziennie https://www.facebook.com/Tachodriver

2 views0 comments

Comentarios


bottom of page